Kategórie

Prihlásenie

Meno:
Heslo:
Zapamätaj si ma.
?
Zaregistrovať sa
Čierna listina

Nakoľko niektorí klienti si objednajú tovar a objednávku neprevezmú a ani nezrušia načas v zmysle obchodných podmienok, rozhodli sme sa uverejňovať ich na našej stránke. Títo klienti budú mať pozastavený účet na nákup v našom e-shope.
Akciové výpredaje

Avent Cumlík Klasik na kašu

Avent Cumlík Klasik na kašuAvent Cumlík Klasik na kašu
Výrobca:
Avent
Cena: 6,10 €

Obrázky produktu Avent Cumlík Klasik na kašu


• na kašu
• pre deti od 6 mesiacov
• materiál: silikón

Cumlík na fľašu AVENT na kašu - Y priesek. Mäkký silikónový cumlík.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehltnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehltnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT Klasik musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Klasik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.Súvisiace produkty


Doporučená cena:
Naša cena: 6,60 €
Detail
Doporučená cena:
Naša cena: 7,50 €
Detail
Doporučená cena:
Naša cena: 8,50 €
Detail

Odporučiť produkt

Meno:
E-mail:
http://www.bambini.sk/default.aspx?l=sk&p=product&d=13049/134/avent-cumlik-klasik-na-kasu&m=store&c=134&x=1
/sk/13049/134/avent-cumlik-klasik-na-kasu
http://www.bambini.sk/sk/13049/134/avent-cumlik-klasik-na-kasu
l=sk&p=product&d=13049%2f134%2favent-cumlik-klasik-na-kasu&m=store&c=134&x=1