CYBEX Autosedačka Solution S2 i-Fix - Beach Blue

Značka: Cybex
Dostupnosť Na objednávku
Kód: 85924
€199,95 –5 % €189,95
CYBEX Autosedačka Solution S2 i-Fix - Beach Blue
Značka: Cybex
w 1024
€199,95 –5 %

Solution S2 i-Fix

Flexibilná autosedačka pre bezpečnejšie cestovanie

Autosedačka, ktorá je taká flexibilná, ako rodičia potrebujú. Solution S2 i-Fix rastie s vašim dieťaťom od 3 do 12 rokov a skvele padne.

Naklápacia opierka hlavy udrží hlavu vášho spiaceho dieťaťa v chránenej polohe zakrytej chráničmi hlavy a ramien. V prípade bočného nárazu je chránená hlava a krk, zatiaľ čo systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze pomáha odvrátiť silu nárazu od vášho dieťaťa. Nastavenie výšky jednou rukou s 12 nastaveniami znamená, že bez ohľadu na to, ako rýchlo vaše dieťa rastie, bude riešenie S2 i-Fix vždy rásť rýchlejšie.

  • Patentovaná naklápacia opierka hlavy
  • Pokročilý systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze
  • 12 polôh nastavenia výšky

FUNKCIE:

Pomáha držať hlavu dieťaťa v polohe, kde je chránená

Patentovaná naklápacia opierka hlavy zabráni, aby hlava padala počas spánku dopredu. Udržať hlavu v tejto polohe znamená, že aj pri bočnom náraze bude hlava chránená chráničmi hlavy a ramien.

Prednastavená bočná ochrana pre bezchybnú inštaláciu

Pokročilá lineárna ochrana proti bočnému nárazu je pripravená na použitie od začiatku, nie je nutná žiadna ďalšia inštalácia. V kombinácii so škrupinou absorbujúcou energiu dokáže znížiť silu bočného nárazu približne o 25 %.

Rastie s dieťaťom

12 polôh nastavenia výšky umožňuje sedačke rásť s vašim dieťaťom od 3 do 12 rokov. Jednoduché nastavenie jednou rukou vám umožní prispôsobiť sedadlo tak, aby držalo krok s tým, ako vaše dieťa rýchlo rastie.

Udržuje telovú teplotu

Integrovaný ventilačný systém umožňuje cirkuláciu chladiaceho vzduchu autosedačkou. Tým sa zabráni hromadeniu tepla a zaistí sa príjemná teplota sedadla aj počas horúcich letných dní.

Zaisťuje stabilitu a bezpečnú inštaláciu

ISOFIX vám pomôže správne nainštalovať autosedačku do vášho vozidla. Nastavenie je jednoduché vďaka rýchlemu pripojeniu jedným kliknutím. Ľahko kontrolovateľné indikátory potvrdzujú, že je sedačka nainštalovaná, aby ste mohli pokračovať a zaistiť svoje dieťa 3 bodovým pásom vozidla.

Pohodlné cestovanie vášho dieťaťa po mnoho rokov

Extra široký a hlboký sedák robí z vašej detskej autosedačky to najpohodlnejšie miesto v aute – s dostatkom priestoru pre vaše rastúce dieťa.

Dokonale sa hodí k sedadlu vášho vozidla

Nastaviteľné operadlo umožňuje autosedačke dokonalé uchytenie na akékoľvek sedadlo vozidla. Jednoducho sa prispôsobí vášmu autu.

Odvádza sily nárazu od vášho dieťaťa

Energiu absorbujúca škrupina je navrhnutá tak, aby sa ohýbala pri náraze a odvádzala nebezpečné sily od vášho dieťaťa.

Vlastnosti:

  • UN R129/03
  • Výška: 100 – 150 cm
  • Váha: od cca 15 kg do 50 kg
  • Vek: od cca 3 rokov až do 12 rokov
  • Starostlivosť o produkt: poťahy je možné prať v práčke na 30°C
  • Rozmery produktu: 405 x 500 x 610 mm (v x š x d)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: