Muuvo Choc, multifunkčná jedálenská stolička s otočným sedadlom White

Značka: Muuvo
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: 85498
€176
Muuvo Choc, multifunkčná jedálenská stolička s otočným sedadlom White
Značka: Muuvo

YEMA CLICK

"Voľné ruky pre každodenný život"

CYBEX Yema

Inšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosidlá YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka dômyselne skrytým funkciám na seba strhávajú pozornosť len svojím štýlovým vzhľadom. Počas prvých mesiacov života je pre dieťa najdôležitejšia čo najviac fyzického kontaktu. Naša detská nosidlá vytvára dokonalé spojenie medzi matkou a dieťaťom a podporujú vznik blízkeho putá a pocitu bezpečia. Na matkinom hrudníka môže dieťa počuť tlkot jej srdca, ktorý je mu známy z maternice. Priame dotyky, teplo a vôňa v dieťati vyvolávajú pocit ochrany a bezpečia. YEMA TIE a YEMA CLICK: produkty, ktoré podporujú zdravý vývoj dieťaťa a zároveň umožňujú vyjadrenie vášho štýlu.

NOSTE SVOJE DIEŤA

Deti zbožňujú nosenie. Detská nosidlá im poskytujú blízky kontakt s rodičom, vyvolávajú v nich pocit bezpečia a zároveň podporujú ich nezávislosť a sebadôveru. Správne nosenie dieťaťa v nosiči napomáha jeho optimálnemu držanie tela a podporuje zdravý fyzický vývoj.

PODPORUJE ZDRAVÝ VÝVOJ ZAD A bedrové kĺby!

Po deviatich mesiacoch strávených v maternici sa deti rodia s mierne zaguľatenou chrbticou. Tá sa po narodení sama narovnáva: jedná sa o pomalý a opatrný proces, ktorý trvá približne rok. Ihneď po narodení deti zaujímajú polohu s roztiahnutými nožičkami, ktorá podporuje zdravý vývoj ich bedrových kĺbov. Nosenie dieťaťa v nosiči tomuto prirodzenému vývoju napomáha.

RANÝ VÝVOJ zmyslového vnímania

Nosenie dieťaťa stimuluje všetky jeho zmysly, ako je napríklad vnímanie tela pomocou rovnováhy, gravitácie, rôznych prekážok, vnútorných orgánov, umiestnenie kĺbov a pohybu. Prostredníctvom okolí zároveň rozvíjajú aj ďalšie zmysly dieťaťa, ako je napr. Sluch, chuť, čuch, hmat a zrak.

PSYCHICKÉ PUTO

Vďaka nosenie sa navyše umocňuje dôležité puto medzi rodičom a dieťaťom a pomocou blízkeho kontaktu a tepla sa dieťa neustále cíti v bezpečí. To u detí spôsobuje menej plaču a lepší spánok. Zároveň majú rodičia viac flexibility, mobility a predovšetkým majú voľné ruky pre ich každodennú prácu. Pritom však môžu byť stále v blízkom kontakte s ich milovaným dieťaťom.

 

Od roku 2017 CYBEX spolupracuje s preslávenými špecialistami na nosenie detí z Trageschule Hamburg, s ktorými sa radíme, testujú naše produkty a školí našich zamestnancov.

Citácie z Trageschule Hamburg

IHDI (International Hip dysplázia Institute) odporúča nosenie detí pre zdravý vývoj ich bedrových kĺbov iba v nosidlách, ktoré umožňujú pozíciu dieťaťa s roztiahnutými nohami. Detská nosidlá CYBEX poskytujú pozície pre zdravý vývoj dieťaťa s roztiahnutými nohami a IHDI je schválil ako vhodné.

YEMA CLICK

Ergonomické nosenie od narodenia až do cca 2 rokov

MULTIFUNKČNÁ OPIERKA HLAVY A KRKU

Pre deti všetkých veľkostí

LÁTKA ZO 100% BAVLNY AKO U šatky

Pre lepšie prispôsobenie dieťaťu a poskytnutie optimálnej podpory

ERGONOMICKÉ SEDENIE

S šírkovo nastaviteľným panelom vnútri brušného pásu

POHODLNÉ ramenných popruhov

S možnosťou paralelného alebo skríženého viazanie

Ikonické DEKORATÍVNE KRÍDLA

PREDNOSTI SPONY

Jednoduchý a rýchly Zacvakávacie systém

Mäkko polstrovaný BRUŠNÉ PÁS S BEZPEČNOSTNÁ slučku

Pre dlhodobé pohodlie

YEMA CLICK POZÍCIE VPREDU

V pozícii čelom k hrudníku možno dieťa nosiť už od jeho narodenia. Detské nosítko podporuje správnu pozíciu tela dieťaťa s roztiahnutými nohami, ktorá napomáha správnemu vývoju jeho bedrových kĺbov.

YEMA CLICK POZÍCIE NA CHRBTE

Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) môžete v nosiči YEMA CLICK nosiť aj na chrbte, čo vám uľahčí niesť ich váhu.

YEMA CLICK POZÍCIE NA BOKU

Deti, ktoré už samostatne udrží svoju hlavu (od cca 3-4 mesiacov) možno nosiť aj na boku. To im umožní odpočívať na ramene mamičky alebo otecka a zároveň vnímať svoje okolie.

YEMA CLICK

Detské nosítko YEMA CLICK je dostupné v úžasných farbách a materiáloch.

 Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: