Muuvo hlboká vanička Quick 03 Chrom - Pure Pink

Značka: Muuvo
Dostupnosť Na objednávku
Kód: 9895369
€251 –15 % €213,35
Muuvo hlboká vanička Quick 03 Chrom - Pure Pink
Značka: Muuvo
QUICK3.0 Black Chrome gondolaXL pink budka
Novinka
€251 –15 %

Quick 3.0 natívne značky Muuvo je už známy mnohými rodičom - popularitu si získal okrem iného vďaka svojej vysokej funkčnosti a možnosti skladanie do jedného prvku. Quick 3.0 je kočík určený hlavne pre jazdu v meste, ale môžeme ho úspešne zabaliť na rodinný výlet mimo mesto. Muuvo je značka, ktorá vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečila, že rodičia ocení každý okamih so svojím dieťaťom - kočíky vychádzajúci zo skladov spoločnosti sú pripravené na okamžité použitie po mnoho dlhých rokov, stačí dať všetky prvky dohromady. Rodič má k dispozícii kompletnú sadu príslušenstva, čo je ďalšia výhoda kočíka.

Kočík Muuvo Quick 3.0 sa líši od svojho predchodcu kolesami, ktoré sú teraz väčšie, a tlmením nárazov. Tento rozdiel mal obrovský vplyv na kvalitu jazdy, ktorá sa výrazne zmenila v plus. Rodič si navyše môže vybrať vaničku v klasickej alebo veľkosti XXL, čo dieťaťu poskytne ešte väčšie pohodlie a priestor.

Kolekcia Chrome je skutočný klenot s krásnym, lesklým rámčekom. Moderné rám kočíka bol v každom ohľade vyleštený, zmenili sa aj farby kočíka - teraz k dispozícii v tlmenejších odtieňoch, fascinujúcich a zároveň ťažko definovateľných.

Obsahuje:

  • vanička
  • moskytiéra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: