Bebetto kombinovaný kočík Bresso, šedá konštrukcia 3-kombinácia 27

Značka: BEBETTO
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: 84557
€636
Bebetto kombinovaný kočík Bresso, šedá konštrukcia 3-kombinácia 27
Značka: BEBETTO
Bebetto kombinovaný kočík Bresso, šedá konštrukcia 3-kombinácia 27
Doprava zdarma
  • 3-kombinácia: športový kočík + hlboká vanička + autosedačka

Bresso - naši dizajnéri ho vytvorili pre najnáročnejších užívatelov kočíkov. Tento model sa vyznačuje kombináciou moderného dizajnu a jeho vysokou funkčnosťou. Nový - jednoduchší skladací systém, zvýšená kapacita tašky, prírodné - vzdušné netkanej kokosové vlákno matrac, sú len niektoré z nekompromisných vybavenie, ktoré sme použili s výhľadom na každodenné potreby rodičov a detí.

Športová verzia

Bezpečnosť budú poskytovať vysoko kvalitné päťbodové pásy, robustné madlo s koženým čalúnením. S novým systémom uchytenia je zmena smeru nasadenie športovej sedačky maličkostí.

DMS systémy a SAS

systém SAS (Shock absorbtion System) výrazne eliminuje otrasy prenášajúce sa do kočíka funkcie DMS (Direction Memory System) - pamäť smeru jazdy - udrží koleso v polohe, v akej bolo pred stratou kontaktu s povrchom a eliminuje vibrácii koliesok počas jízdy-

aretácia kolesá

Intuitívne, ergonomický zámok kolieska umožňuje rýchlo zablokovať predné kolesá.

zadné odpruženie

Zadný tlmič je absolútnou novinkou v našich konštrukciách. S ním, bude vaše dieťa chránené proti nepríjemným otrasom pri jazde na nerovnom teréne.

UV50 +

Kočík je vyrobený z materiálu, potiahnuté vrstvou, ktorá chráni proti UV žiareniu

Stlač a zlož

Inovatívny rýchly skladací systém, túto činnosť už zvládne dokonca aj laik.

Praktická prenosná uzamykací taška v nákupnom koši. Pláštenka, moskytiéra držiak nápojov v základnej výbave.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: