FRIDA MOM Veľká sada do pôrodnice

Značka: FRIDAMOM

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: FRIHBGYRG
€103,55 –5 % €98,37
FRIDA MOM Veľká sada do pôrodnice
Značka: FRIDAMOM
FRIDA MOM Veľká sada do pôrodnice
€103,55 –5 %
Unikátny súbor pomôcok pre rýchle zotavenie po pôrode. Budú vás sprevádzať celým pôrodom, od prvých kontrakcií až po narodení bábätka, od intímnej hygieny až po upokojení a úľavy od bolesti.

5 KROKOV k rýchlemu zotaveniu po pôrode - intímna hygiena, pohodlné oblečenie, chladivá úľava, upokojenie a úľava od bolesti.

ČO JE VNÚTRI?

- dojčiaca materská košeľa, ktorú si môžete vziať rovno na sálu (One size: vďaka tomu, že je naozaj veľmi pružná a ľahká, sedí košeľa Frida Mom ženám s veľkosťou M - XL)
- jednorazové, mäkké, príjemné a predovšetkým priedušné nohavičky, ktoré sú pružnejšie než váš učiteľ prenatálnej jógy (4 kusy)
- chladiace a zároveň absorpčné Ice Maxi vložky, ktoré uľavia vašej "Vagi" po pôrode
- upokojujúce vlhčené obrúsky s výťažkom z vilínu - uľavujú od bolesti, pomáhajú obmedziť opuchy a urýchľujú hojenie tam dole :)
- super pena obsahujúca 50% výťažkov z vilínu - poskytuje okamžitú úľavu od bolesti, vstrebe sa do sliznice a pomáha na urýchlenie hojenia celej vašej boľavej "Vagi"
- váš vlastný bidet :) oplachy čistou vodou jemne očistia vašu "Vagi", stehy na hrádzi, urýchli proces hojenia rán a predovšetkým predchádza infekciám
- ponožky, v ktorých sa nešmyknete
- taštičku na všetky zázraky pre "Vagi"

Misia značky Frida Mom: Pripraviť budúce mamičky na pôrod, ktorý nie je v skutočnosti vôbec sexi a nikto o tom radšej nehovorí. Realita je ale tvrdá ... Preto sme našli jednoduché, ale účinné riešenia pre nástrahy, s ktorými sa mamičky pri a po pôrode stretávajú.Realita je ale tvrdá ... Preto sme našli jednoduchá, ale účinné riešenia pre nástrahy, s ktorými sa mamičky pri a po pôrode stretávajú.

Dodatočné parametre

Kategória: Boxy do pôrodnice
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: