Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

 

Prečo je bábila Lulla Doll výnimočná?

Lulla vydáva realistický zvuk dychu a tkotu srdca, vďaka tomu skvelo imituje ľudskú blízkosť. Unikátny design Lully bol navrhnutý pre vedecký výskum, kde sa zistili pozitívne účinky pri vnímaní týchto zvukov.

Lulla skvelo ovplyvní:

  • dĺžku nepretržitého spánku
  • stabilnejší rytmus tepu a dychu dieťaťa
  • zvýšenie pohody spánku a zníženie napätia

 

Zoznamy jednotlivých pôrodníc sú rôzne a často závisia od finančných možností tej ktorej nemocnice. Preto je najlepšie získať oficiálny zoznam svojej konkrétnej pôrodnice. Vo výbavách / zoznamoch uvedených nižšie sme zhrnuli okrem všetkých podstatných vecí aj mnohé drobnosti a tipy, ktoré by Vám mamičkám  mali uľahčiť balenie do pôrodnice a nákup výbavy pre novorodeniatko.

 

Kočík je najhodnotnejšia vec, ktorú zadovážite Vášmu dieťatku. Niektorí rodičia majú veľmi presnú predstavu, treba im už len vyladiť detaily, iní   nevedia, kde začať a podľa čoho vlastne vyberať. Vďaka veľkému výberu si   môžete dopriať taký, ktorý bude vyhovovať Vašim nárokom, aj estetickému   cíteniu. Ako si však v záplave kočíkov vybrať ten správny? Na základe  dlhoročných skúseností, sme  pre vás pripravili 10 tipov, aby sa vám lepšie   zvažovali všetky pre a proti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia