BABYBJÖRN Nosič One 3D Mesh - Pearly Pink

Značka: BABYBJÖRN
Dostupnosť Skladom u dodávateľa (3-8 pracovných dní)
Kód: 36965
€199 –5 % €189
BABYBJÖRN Nosič One 3D Mesh - Pearly Pink
Značka: BABYBJÖRN
BABYBJÖRN Nosič One 3D Mesh - Pearly Pink
€199 –5 %

Nosítko BabyBjörn ONE

 • Najnovšia verzia s novým dizajnom
 • Ergonomické, mäkké a pohodlné
 • Rastie spolu s dieťaťom
 • Plne nastaviteľná veľkosť a šírka sedacej časti
 • Integrovaná vložka pre novorodencov
 • 4 pozície nosenia, vpredu a na chrbte
 • Pre deti od 0 do 3 rokov

Detské nosítko BabyBjörn ONE je mäkké, ergonomické a veľmi pohodlné.

Blízkosť pri nosení posilňuje väzbu medzi dieťaťom a rodičom od prvých dní života dieťaťa.

Ohybný materiál sa prirodzene prispôsobuje telu, takže dieťa zostáva v prirodzenej polohe s guľatými chrbtom v tvare písmena C.

Nová verzia detského nosiča One Air BabyBjörn

Jednoduché prispôsobenie veku a hmotnosti dieťaťa

BabyBjörn ONE detské nosítko rastie s vaším dieťaťom. To je možné vďaka plne nastaviteľné šírke sedacej časti, integrované vložke pre novorodencov, ľahkému nastavenie opierky hlavy a všetkých popruhov. Nosítko ONE ponúka 4 polohy nosenia, ktoré môžete meniť jednoduchým a bezpečným spôsobom.

Nosítko BabyBjörn ONE má široký a pohodlný bedrový pás a ramenné popruhy s mäkkou výplňou. To vám umožní rovnomerne rozložiť váhu dieťaťa a znížiť záťaž na chrbticu a ramená rodičia. Nosenie dieťaťa je tak pohodlné, ako tesne po narodení, tak vo veku 3 rokov, kedy už je jeho hmotnosť oveľa vyššia. A máte voľné ruky!

Vlastnosti a výhody detských nosičov BabyBjörn ONE

 • 4 pozície nosenia - vpredu aj na chrbte. Môžete si vybrať pozíciu, ktorá najlepšie vyhovuje vám a vášmu dieťaťu: tvárou dieťaťa obrátenú k Vám (dve možnosti výšky v závislosti od veku dieťaťa), chrbtom k Vám a na Vašich chrbte.
 • Integrovaná vložka pre novorodencov. Nosítko ONE ponúka možnosť nosiť vaše dieťa v dvoch rôznych výškach. Vyššia pozícia sa odporúča pre novorodencov s váhou min. 3,5 kg. Dieťa je potom vyššie, v blízkosti Vašej tváre. Spodná časť je určená pre staršie deti. Správna pozícia bez ohľadu na vek je taká, kedy môžete pobozkať dieťa na hlavičke.
 • Ergonomická poloha nôh. Šírka predného panelu je plne nastaviteľná pomocou špeciálnych zipsov s polohovým zámkom. Vďaka tomu nosítko dieťaťu zaručuje pohodlnú a ergonomickú polohu bedier.
 • Mäkké polstrovanie ramenných popruhov zaisťuje najvyšší komfort nosenia. Mimoriadne tučná a mäkká výplň ramenných popruhov zaisťuje bezprecedentné komfort nosenia aj pre Vás.
 • Pohodlný bedrový pás. Široký, zosilnený bedrový pás rozkladá rovnomerne hmotnosti dieťaťa a zaručuje vynikajúcu ergonómiu pri nosení.
 • Nastaviteľná a vyššie opierka hlavy. Opierka hlavy poskytuje potrebnú ochranu pre novonarodené dieťa. Poskytuje podporu pre krk dieťaťa v období, keď svaly ešte nie sú dostatočne vyvinuté na to, aby udržali hlavu vo zvislej polohe. Podpora je užitočná aj vtedy, keď staršie dieťa v nosiči zaspí. Opierku možno ľahko sklopiť, aby staršiemu dieťaťu nebránila vo výhľade.
 • Nosenie staršieho dieťaťa na chrbte. Keď dieťa zosilnie, je pohodlnejšie ho nosiť na chrbte. Na chrbte odporúčame nosiť dieťa staršie ako 12 mesiacov.
 • Hip-friendly (bedrám-priateľské) nosítko. International Hip dysplázia Institute (Medzinárodný inštitút pre dyspláziu bedrového kĺbu) potvrdila, že BabyBjörn ONE ergonomické nosítko poskytuje zdravú polohu pre boky dieťaťa. Boky dieťaťa sú správne podoprené a držané v optimálnej polohe, pričom nohy smerujú von. To prispieva k správnemu rozvoju bedrového kĺbu, čo je dôležité v prvých mesiacoch života dieťaťa.
 • Materiály vhodné pre deti. Všetky materiály použité na nosidle BabyBjörn ONE sú pre dieťa bezpečné. Boli testované a spĺňajú požiadavky certifikátu Oeko-Tex Standard 100 Class I. To znamená, že neobsahujú škodlivé látky a alergény.

Nový BabyBjörn One Air ++ detský nosič

Špecifikácia výrobku

Vek: Nosič je určené pre deti od narodenia do 3 rokov. Minimálna hmotnosť / výška: 3,5 kg / 53 cm. Maximálna hmotnosť / výška: 15 kg / 100 cm. POZOR! Prenášanie dieťaťa v prednej pozícii tvárou von je povolené od päť mesiacov. Maximálna prípustná hmotnosť dieťaťa: 12 kg. U detí s hmotnosťou 3,5-4,5 kg použite sponu, ktorá zmenšuje priestor pre nohy (v sade s nosičom).

Materiál: Nosítko spĺňa normu Oeko-Tex Standard 100, trieda I pre výrobky pre deti. Certifikát zaručuje, že materiál je vhodný pre malé deti, nespôsobuje podráždenie a alergie.

AIR

Hlavný materiál: 100% polyester

Podšívka: 100% polyester

Podperný zip: 100% bavlna

Plnenie: polyesterové a PU pena (bedrové a ramenné pásy)

Nosidlá zo série AIR sú šité z 3D sieťoviny (mesh), vďaka ktorej sú priedušnejšie a rýchlejšie schnú.

Údržba: Pranie v práčke pri 40 ° C. Perte oddelene. Používajte jemné čistiace prostriedky bez bielenia. Nesušte v sušičke. Nežehliť.

Bezpečnosť: Nosítko BabyBjörn ONE spĺňa európske bezpečnostné normy v súlade s normami EN13209-2: 2015 a americkými normami ASTM F223.

Aký je rozdiel medzi novou a predchádzajúcou verziou nosidlá?

Polstrovanie je tenší a je lepšie vidieť, že dieťa sedí v prirodzenej pozícii s chrbtom v tvare písmena C. Menej polstrovanie dáva nosidle One Air ešte lepšiu priedušnosť.

Široký a plne nastaviteľný nosný panel pre deti umožňuje dokonale prispôsobiť sedaciu časť potrebám vášho dieťaťa:Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: