CUMLÍK LE BIBERON FRANCAIS GYPSOPHILLE SAND, 0+m

Fyziologický silikónový cumlík LE BIBERON FRANCAIS, vhodný od 0 mesiacov.
Dostupnosť Vypredané
Kód: MS-34178
€9,90 –4 % €9,41
CUMLÍK LE BIBERON FRANCAIS GYPSOPHILLE SAND, 0+m
CUMLÍK LE BIBERON FRANCAIS GYPSOPHILLE SAND, 0+m
€9,90 –4 %
Fyziologický ultraprofilovaný cumlík z mimoriadne jemného silikónu prémiovej kvality, vyvinutý špeciálne do malých detských úst. Dodávaný s ochranným sterilizačným krytom. Starostlivosť a čistenie:
  • Pred prvým použitím vložte cumlík na 5 minút do vriacej vody. Nechajte vychladnúť a vytlačte všetku zachytenú vodu z cumlíka pre zabezpečenie hygieny.
  • Pred každým použitím dôkladne očistite pod tečúcou teplou vodou. Pre deti do 3 mesiacov cumlík pravidelne dezinfikujte (napr. vyvarením). Uistite sa, že je v hrnci vždy dostatok vody, aby ste predišli poškodeniu.
  • Neumývajte v umývačke riadu ani nedezinfikujte v mikrovlnnej rúre – čistiace prostriedky alebo zahrievanie môžu spôsobiť poškodenie.
  • Nenechávajte cumlík na priamom slnku alebo v blízkosti zdroja tepla ani ho nenechávajte v dezinfekčnom prostriedku („sterilizačný roztok“) dlhšie, ako sa odporúča, pretože to môže cumlík oslabiť.
  • Nikdy nenamáčajte cumlík do sladkých látok alebo liekov, môže dôjsť k tvorbe zubného kazu a/alebo môže dôjsť k poškodeniu cumlíka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: