JOOLZ | HUB+ podvozok a sedadlo | Navy blue + nánožník+pláštenka zdarma

Značka: Joolz

KU KOČÍKU ZADARMO NÁNOŽNÍK COCOON od narodenia + PLÁŠTENKA.

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: BG-3438
€948 –30 % €663,60
JOOLZ | HUB+ podvozok a sedadlo | Navy blue + nánožník+pláštenka zdarma
Značka: Joolz
JOOLZ | HUB+ podvozok a sedadlo | Navy blue + nánožník+pláštenka zdarma
Akcia Doprava zdarma
€948 –30 %

Zoznámte sa s novým úžasným mestským kočíkom Joolz Hub+. Je kompaktný, ale zároveň veľmi pohodlný, štýlový a ľahký.

 

Joolz Hub+ bol vytvorený pre uľahčenie mestského života. Kočík je zámerne užší a dá sa ovládať jednou rukou.

 

Vďaka tomu, je úplne ideálnym spoločníkom na nákupy a pohyb v rušných uliciach. S väčšími zadnými kolesami a inovačným odpružením všetkých kolies. Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako pre tým, takže Vaše dieťa je vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými vplyvmi počasia. Môžete otvoriť ventiláciu vo Vašej slnečnej clone, aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu.

 

Joolz Hub+ má niečo pre každú fázu rodičovstva. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel. Adaptéry, pre možnosť inštalácie Vašej autosedačky a tiež super úžasný Cocoon nánožník, ktorý zaisťuje Vášmu dieťatku ochranu v chlade a pohodlie.

 

8 pozitívnych konštrukčných prvkov:

super pohodlná jazda

Joolz Hub+ bol vytvorený pre uľahčenie života v meste. Kočík je zámerne užší a možno ho ovládať jednou rukou. Vďaka týmto výhodám, je úplne ideálny na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest. S väčšími zadnými kolesami, inovačným odpružením všetkých kolies a s LED osvetlením pre lepšiu viditeľnosť. Doprajte Vášmu dieťatku plynulejšiu a bezpečnejšiu jazdu. Štýlový Kočík Joolz Hub+ spolu s hlbokým dielom, Cocoon a s autosedačkou zaistí Vám, i Vášmu dieťaťu možnosť skúmať život veľkomesta v maximálnom

pohodlí.

kompaktné skladanie a prenášanie

Praktický a prenosný. Kočík Joolz Hub+ je ideálnym spoločníkom pre objavovanie rušného mestského života. Nie je potrebné demontovať sedadlo: jednoducho ho sklopíte a vďaka zabudovaným popruhom ľahko prehodíte cez rameno. A ste pripravení vyraziť.

 

riešenie pre novorodencov

Joolz Hub+ ponúka pre každú fázu Vášho rodičovstva vždy niečo nové. K dispozícii je priestranný a pohodlný hlboký diel, adaptéry pre možnosť inštalácie vašej autosedačky a úžasný Cocoon nánožník, ktorý zaistí Vášmu dieťatku ochranu v chlade a pohodlie.

 

led osvetlenie pre Vašu bezpečnosť

A ak sa Vaše plány natiahnu až do večerných hodín, budete vďaka integrovanému prednému a zadnému LED osvetleniu dobre viditeľní.

 

kompaktná veľkosť

Kočík je zámerne užší, možno ho ovládať jednou rukou a to sú super výhody, ktoré robia Joolz Hub+ úplne ideálnym na nákupy a pohyb v rušných uliciach miest.

 

šesť ergonomických polôh sedenia

Kočík ponúka super útulné sedadlo, kde môže dieťa plne relaxovať, sedieť alebo spinkať. Ponúka tri polohy, kedy je otočené smerom k Vám, a tri smerom k svetu. Sklopte ho do roviny, zatvorte ventiláciu slnečnej XXL clony a nastavte opierku nôh, pre jeho maximálne pohodlie. Doprajte tak dieťatku lepšie podmienky pre pokojný spánok. Pre deti od 6 mesiacov až do 4 rokov.

Joolz Hub+ umožňuje, že si Vaše dieťatko môže oddychovať smerom k Vám, alebo smerom k svetu a tým mu zaisťuje dokonalý komfort.

 

slnečná clona XXL s UPF 50+ a s ventiláciou

Slnečná clona UPF50 + je väčšia ako inokedy, takže je Vaše dieťa vždy chránené pred rôznymi nepriaznivými vplyvmi počasia. Aby ste bábätku zaistili neustály prísun čerstvého vzduchu, môžete otvoriť ventiláciu zabudovanú vo vašej slnečnej clone, alebo ju môžete naopak úplne zatvoriť v prípade, že sa vonku ochladí.

s novými veľkými kolesami

S veľkými zadnými kolesami, ktoré zaručujú najpohodlnejšiu jazdu s ultra ľahkým ovládaním jednou rukou. Joolz Hub+ prechádza rušnými ulicami mesta s ľahkosťou a bez problémov ovládania jednou rukou.

 

Rozmery a hmotnosť:

Joolz Hub vrátane sedadla

dĺžka: 84 cm

šírka: 51 cm

výška: 96-107 cm

 

Joolz Hub zložený vrátane sedadla

dĺžka: 66,5 cm

šírka: 51 cm

výška: 33 cm

váha: 11,5 kg

Maximálne hmotnostne zaťaženie je 22 kg.

Maximálne hmotnostne zaťaženie nákupného koša je 5 kg.

 

Spoločnosť Joolz poskytuje doživotnú záruku na chyby materiálu a výrobné vady (pre prvého majiteľa a po registrácii do 6 mesiacov od kúpy) na stránkach Joolz: https://www.joolz.com/nl/en/lifetime-warranty.html

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: