CYBEX e-Priam Battery Pack - náhradná batéria

Značka: Cybex
Dostupnosť Na objednávku
Kód: 85495
€239,95
CYBEX e-Priam Battery Pack - náhradná batéria
Značka: Cybex
CYBEX e-Priam Battery Pack - náhradná batéria
Doprava zdarma
 • e-PRIAM je napájaný lítium-iónovou batériou a v závislosti od zaťaženia a okolitých podmienkach má dojazd cca 8-45 km. Batériu možno dobiť počas šiestich hodín a úroveň jej nabitie je možné ľahko skontrolovať pomocou LED indikátora na zadnej osi kočíka.

  Najčastejšie otázky a odpovede:

  Ako často je potreba nabíjať batériu?
  Výdrž batérie závisí na okolitých podmienkach (napr. Typ terénu, teplota, náklon) a na záťaži (napr. Hmotnosť dieťaťa, náklad v košíku). Pri priaznivých podmienkach (rovný terén s krátkymi kopcami a niekoľkými nerovnosťami, okolitá teplota cca 20 ° C a 9-10kg záťaž) batéria vydrží približne 45 km. V ťažkých podmienkach (nerovný terén s krátkymi kopcami a viac nerovnosťami, okolitá teplota cca 10-20 ° C a 15kg záťaž) je výdrž batérie približne 20 km. V extrémnych podmienkach (náročný terén s veľmi dlhými a prudkými kopcami a množstvom nerovností, okolitá teplota pod 10 ° C a záťaž 25 kg) činí výdrž batérie cca 8 km. Hodnoty uvedené vyššie sú orientačné. Skutočná výdrž sa môže líšiť v závislosti od použitia, na okolitých podmienkach a stavu batérie. Kapacita lítium-iónové batérie kočíka e-PRIAM sa navyše postupom času a opakovaným používaním znižuje, čo tiež môže ovplyvniť jej výdrž.

  Ako sa batéria nabíja?
  Pre nabíjanie máte na výber z dvoch možností. Buď kočík priamo pripojíte k zásuvke pomocou priloženého napájacieho kábla alebo zo zadnej nápravy kočíka zložíte batériu a nabijete ju samostatne. Počas nabíjania batérie nikdy nenechávajte kočík e-PRIAM bez dozoru.

  Ako dlho sa batéria nabíja?
  Batéria sa nabíja okolo 6 hodín.

  Je potrebné batériu kočíka e-PRIAM pred prvým použitím nabiť?
  Áno, pred prvým použitím je potrebné batériu úplne nabiť tak, aby sa na nabíjačke rozsvietilo zelené svetlo. To môže trvať až 6 hodín (v závislosti na úrovni nabitia batérie pri rozbalení produktu).Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: