MUMS, plates, blossom pink

Značka: SEBRA
Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: 5704680062314
€22,30 –4 % €21,19
MUMS, plates, blossom pink
Značka: SEBRA
MUMS, plates, blossom pink
Novinka
€22,30 –4 %

Tanier sa vyrába v Dánsku a je vyrobená z bioplastu s pridanými drevenými vláknami – potravinársky materiál s menšou stopou CO2 ako plasty čisto na fosílnej báze.

„MUMS“ je dánsky výraz pre YUMMY a často sa používa pre veci s príjemným vzhľadom, vôňou a pocitom – a to dokonale opisuje sériu MUMS [ˈmɔmˀs]!

Séria sa skladá zo šálok, tanierov a misiek v štyroch rôznych farebných prevedeniach.

Vôňa dreva - séria s čistým svedomím.
Detský riad MUMS [ˈmɔmˀs] je navrhnutý a vyrobený v Dánsku. Sériu tvoria detské misky, taniere a hrnčeky určené pre rodiny, ktoré ocenia jednoduchosť pri jedálenskom stole, ale uvítajú aj hravý dotyk. MUMS [ˈmɔmˀs] je určený pre rodiny s deťmi, ale predovšetkým pre deti samotné. Rodí sa zvedaví a hraví a nezaujímajú sa o „čisté línie“, estetiku a minimalizmus, takže uprostred jedálenského stola by samozrejme malo byť miesto pre jedného alebo dvoch slonov! Klasický slon „Fanto“ zdobí každý kus v sérii.

Z čoho sa skladá bioplast v MUMS [ˈmɔmˀs]?
Bioplast je vyrobený z biologických surovín, teda častí rastlín. Kukurica bola použitá pre MUMS [ˈmɔmˀs].

Prečo sa do MUMS [ˈmɔmˀs] pridáva drevené vlákno?
Bioplast ťaží z všestrannosti plastu a pridaním drevených vlákien sa množstvo plastu znižuje. To znamená menej CO2 v porovnaní s čistým bioplastovým produktom alebo petrochemickým produktom napríklad ropy alebo zemného plynu.

Sú rúbané nové stromy za účelom pridania drevených vlákien do MUMS [ˈmɔmˀs]?
Nie nie sú. Použité drevné vlákna sú vedľajším produktom pri výrobe dreva.

Je bioplast v MUMS [ˈmɔmˀs] CO2 neutrálny?
Nie, ale samotný bioplast nevypúšťa spaľovaním viac CO2, než aké rastliny absorbovali na poli počas pestovania. V porovnaní s plastovým materiálom na fosílnej báze majú bioplasty výrazne nižší vplyv na atmosféru. Súčasťou komplexných CO2 účtov je aj energia na výrobu a dopravu, ktorá samozrejme spôsobuje znečistenie, ale to platí aj pre plasty vyrobené z ropy alebo zemného plynu.

Ako zlikvidujem MUMS [ˈmɔmˀs] po použití (napríklad kvôli opotrebovaniu alebo zmeneným potrebám)?
Séria MUMS [ˈmɔmˀs] musí byť triedená ako tvrdý plast pre recykláciu.

Odporúčaný vek: 4 mesiace+
Pokyny na čistenie: Výrobky je možné vkladať do umývačky riadu – do horného koša. Pred prvým použitím výrobok vyčistite.

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa. VAROVANIE! Výrobok používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenie alebo opotrebenie vyhoďte. Pred podávaním vždy skontrolujte teplotu jedla.

Výrobok je označený symbolom pohára a vidličky, čo znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály prichádzajúce do styku s potravinami.

Sebra podlieha kontrole Dánskej veterinárnej a potravinovej správy, pretože predáva taniere, misky, šálky a príbory – všetko známe ako materiály určené na styk s potravinami. Sebra má v súčasnosti najlepší možný dánsky punc kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu inšpekčnú správu nájdete tu.

Vlastnosti:
Materiál: 50% Bio-PP - 50% drevité vlákna
Dĺžka: 2 cm
Priemer: 19 cm
Počet kusov v balení: 2
Vhodný do umývačky – horná priehradka, max 65 stupňov
Vhodný do mraziaceho boxu
Vhodný do mikrovlnnej rúry
Bez ftalátov a BPA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: