Cottonmoose kožušina FOXY Natural

Značka: Cottonmoose
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 74423
€51,80 –13 % €44,90
Cottonmoose kožušina FOXY Natural
Značka: Cottonmoose
Cottonmoose kožušina FOXY Natural
Akcia
€51,80 –13 %

Ekologická, hustá, kvalitná kožušina pripevnená na kapucni kočíka, farba zodpovedajúca zimnej ponuke fusakov Cottonmoose. Vďaka inovatívnemu dizajnu dokážeme kožušinu prispôsobiť akémukoľvek typu a veľkosti striešky a flexibilná a veľmi odolná vnútorná guma vám umožní prispôsobiť dekoráciu okraju striešky, aby perfektne sedela a nabrala na sebe požadovaný tvar.

Montáž je mimoriadne jednoduchá a rýchla, vďaka magnetom umiestneným na upevňovacích páskach, pomocou ktorých môžeme neinvazívne umiestniť kožušinový golier do stredu striešky, a vďaka ozdobným stužkám na koncoch kožušiny prichytíme k časti držadiel po stranách kočíka. Vďaka tomuto riešeniu môžeme kožušinu tesne pripevniť ku strieške tak, aby vyzerala ako originálny prvok kočíka. Dlhá, tieňovaná talianska kožušina zároveň nadobudne krásnu a elegantnú podobu.

Kožušina je predovšetkým ako doplnok k zostave, ktorá pozostáva z fusaku s kožušinou a modelu spacieho vaku s hladkou úpravou kapucne, t.j. Arctic, Montana a Baby Moose. Takáto kožušina však ozdobí aj kočík, keď sa rozhodneme pre model fusaku s kožušinovou kapucňou v rovnakom odtieni! Bez ohľadu na to, či je na výber hladká kapucňa fusaku alebo dekoratívna, naša kožušina urobí kočík veľmi reprezentatívnym, bude ladiť s fusakom a získa vizuálne teplo a luxus.

V prípade potreby môžeme kožušinu odstrániť veľmi ľahko a môžeme ju prať v práčke podľa pokynov na pranie na štítku.Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: