TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP electric

Značka: TRUELIFE

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Kód: TLNBPEL
€79,95 –5 % €75,95
TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP electric
Značka: TRUELIFE
TRUELIFE Odsávačka materského mlieka Nutrio BP electric
€79,95 –5 %
Nutrio BP Electric – Odsávačka materského mlieka.

Nutrio BP Electric je skvelým doplnkom starostlivosti o dieťa, ktorý zaistí komfort vám i vášmu bábätku. Elektrická odsávačka mlieka vám pomôže vyriešiť aktuálny nedostatok, alebo naopak prebytok mlieka. Zachráni vás vo chvíľach, keď práve nemôžete dojčiť prirodzenou cestou. S Nutrio BP Electric si môžete mlieko pripraviť na neskôr, napríklad keď dieťa spinká alebo práve nie je hladné. V chladničke vám mlieko vydrží až 48 hodín. Odsávačku so sebou môžete vziať aj na cesty, nezaberie vám skoro žiadne miesto, ľahko sa skladá a čistí.

Presná simulácia dojčenia
Nutrio BP Electric je vďaka módom stimulácie a masáže vhodná aj pre mamičky, ktoré majú problémy s laktáciou alebo s dojčením všeobecne. Pomôže ale aj v situáciách, keď sa dieťatko nechce samo prisať k prsníku.

Prehľadný displej a výber z niekoľkých módov
Okrem módu odsávania môžete na prehľadnom displeji nastaviť aj mód stimulácie alebo masáže. Pri každom móde máte na výber z deviatich úrovní, takže si odsávanie nastavíte tak, ako je vám pohodlné. Na ovládanie odsávačky a sledovanie priebehu odsávania slúži intuitívny displej s niekoľkými tlačidlami a časovačom. Požadovaný mód a úroveň zvolíte pomocou tlačidiel na displeji.

Praktické prevedenie ideálne domov i na cesty
Odsávačku tvorí len niekoľko častí, zložíte ju veľmi ľahko, je ľahká a bez problému sa vám vojde napríklad do prebaľovacej tašky. Môžete ju so sebou zobrať kamkoľvek. Je ideálnym pomocníkom pre mamičky, ktoré chcú sebe i svojmu dieťaťu dopriať komfort a pohodlie aj na cestách.

Vlastnosti:

- BPA Free (100% silicone) – Odsávačka je vyrobená z kvalitného silikónu a neobsahuje zlúčeninu BPA.

- Pocit prirodzeného dojčenia – Odsávačka podporuje laktáciu a napodobňuje prirodzený priebeh dojčenia.

- Jemný silikón pre maximálne pohodlie – Zjemňujúci silikónový nadstavec uľahčuje odsávanie, zvyšuje váš komfort a zmierňuje prípadnú bolesť pri dojčení.

- Automatický mód pre lepšiu laktáciu – Nutrio BP Electric má automatický mód sania, ktorý pomáha stimulovať tok mlieka a podporuje laktáciu.

- 3 režimy – sanie, stimulácia, masáž – Okrem odsávanie môžete zvoliť ešte mód stimulácie alebo masáže. Pri každom móde máte na výber z deviatich úrovní, takže si odsávačku nastavíte presne tak, ako vám vyhovuje.

- Jednoduchá obsluha aj čistenie – Odsávačka sa skladá veľmi ľahko, len z niekoľkých dielov, jej používanie aj čistenie je jednoduché a intuitívne.

- Efektívne odsávanie – Vysoký výkon odsávačky vám vždy zaručí pohodlné a efektívne odsávanie.

- 9 úrovní odsávania – V móde odsávanie máte na výber z deviatich úrovní, takže sa nemusíte báť, že by odsávanie bolo nepríjemné alebo bolestivé.

- 100 minút na jedno nabitie – Prednastavený čas odsávania je 30 minút, po ktorých sa odsávačka automaticky vypne. Na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 100 minút.

- Tichá a zároveň výkonná – Obsluhu odsávačky zvládne každá mamička, poteší vás aj jej tichý chod.

- Na doma aj na cesty – Vďaka nabíjanie cez USB odsávačku plne dobijete aj cez powerbanku mimo dosahu zásuvky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: