ANATOMICKÝ CUMLÍK FRIGG BUTTERFLY SOFT LILAC, 0-6M, SILIKÓN

Značka: FRIGG
Anatomický silikónový cumlík, vhodný pre deti od 0-6 mesiacov, so vzorom motýľa.
Dostupnosť Skladom u dodávateľa (2-5 pracovných dní)
Kód: MS-41073
€6,49 –4 % €6,17
ANATOMICKÝ CUMLÍK FRIGG BUTTERFLY SOFT LILAC, 0-6M, SILIKÓN
Značka: FRIGG
ANATOMICKÝ CUMLÍK FRIGG BUTTERFLY SOFT LILAC, 0-6M, SILIKÓN
Novinka
€6,49 –4 %

FRIGG Butterfly je anatomický cumlík, ktorý kopíruje tvar úst. Cumlík je špeciálne navrhnutý tak, aby vyvíjal menší tlak na podnebie, ďasná a čeľuste, vďaka čomu sa zaraďuje k najšetrnejším typom cumlíkov. Tým sa znižuje riziko vývoja krivých zubov. Ortodontický dizajn je ideálny na podporu správneho vývoja detských zúbkov, čeľuste a podnebia.

Cumlík je vyrobený zo silikónu medicínskeho stupňa s novým povrchom SilkySoft™, ktorý predstavuje najvyššiu kvalitu silikónu s ešte mäkším povrchom ako predtým, pre prirodzenejšie satie a ešte bezpečnejšiu voľbu pre detské podnebie a ďasná.

Každý cumlík je strojovo testovaný na závadnosť, aby sa k našim najdôležitejším zákazníkom dostal vždy perfektný produkt.

Tvar cumlíka FRIGG Butterfly pripomína motýľa. Štít so zvlnenými okrajmi má veľké vzduchové otvory pre väčšiu bezpečnosť a jeho okrúhly stred krásne zvýrazňuje eleganciu cumlíka.

Nový Click-lock™ systém odlišuje cumlík FRIGG od akéhokoľvek iného cumlíku na trhu. Vďaka novému 4-krokovému procesu spájania jednotlivých častí cumlíka je možné cumlík zostaviť jednoduchým kliknutím, bez použitia akejkoľvek sily. Vďaka tomu je cumlík ešte odolnejší ako predtým.

FRIGG je 100% dizajnovaný a vyrobený v Dánsku ako jediná značka cumlíkov na svete!

Každý cumlík je zároveň vyrobený na princípe zero-waste, čím sa minimalizuje odpad materiálu vďaka možnosti recyklácie. Cumlíky sú vyrábané s maximálny ohľadom na životné prostredie, a zároveň s dôrazom na uspokojenie potrieb najmenších detí.

FRIGG kladie dôraz aj na bezpečnosť - cumlíky sú vyrábané bez BPA, PVC a ftalátov, každý cumlík podstupuje stretch a vacuum test pred uvedením do predaja a sú vyrábané podľa najprísnejšej normy EN1400-A2.

Cumlík FRIGG Butterfly je inšpirovaný krásnym motýľom. Nielen svojím vzhľadom, ale aj magickou premenou. Aby sa húsenica stala motýľom, prechádza procesom transformácie. Počas tohto procesu húsenica zostáva v kukle a nakoniec rozkvitne ako krásny motýľ. Táto magická premena je symbolom rozvoja života. Aj dieťatko prechádza rôznymi vývojovými štádiami v matkinom lone a na konci transformačného procesu sa dieťa narodí, aby rozkvitlo vo veľkom svete.

Spoznajte svet značky FRIGG, inšpirovaný bohyňou zeme, vzduchu a plodnosti podľa severskej mytológie a nechajte sa zlákať dokonalosťou tvarov a farieb.

Vlastnosti:

  • 100% navrhnuté v Dánsku
  • 100% vyrobené v Dánsku
  • každý cumlík musí prejsť naťahovacím a vákuovým testom
  • patentovaný Click-lock™ systém
  • materiál štítu: Polypropylén (PP)
  • bezpečnostná norma: EN1400 + test A2

Podrobnosti o silikónovom cumlíku Butterfly veľkosti 1:

  • materiál: silikón medicínskeho stupňa s povrchom SilkySoft™
  • veľkosť: 27 mm
  • tvar: anatomický
  • odporúčaný vek: 0-6 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: