BABYBREZZA ® revolučné riešenie na uľahčenie kŕmenia

Baby Brezza ročne ušetrí rodičom 30 minút denne! Kedže naše výrobky spotrebúvajú menej času a vyžadujú menej úsilia, uľahčujeme a zjednodušujeme kŕmenie a starostlivosť o vaše dieťa.

Baby Brezza Formula Pro Advanced - prístroj na prípravu dojčenského mlieka

akciaaa babybrezza formula pro advanced novy

S Baby Brezza Formula Pro Advanced je príprava fľaše hračkou! Formula Pro Advanced je inovatívny spôsob, ako okamžite zmiešať, zohriať a vydať teplú fľašu s mliekom pre vaše dieťa behom pár sekúnd.

Formula Pro Advanced je najhygienickejší a najrýchlejší spôsob prípravy dojčenského mlieka. Len za 15 sekúnd dokáže vytvoriť dokonalé zloženie, ktoré Vám ušetrí až 30 minút denne, bez toho, aby ste museli ručne merať, ohrievať, pretrepávať alebo chladiť fľašu. Presná doba ohrevu záleží na množstve a teplote vody.

Jednoduché nastavenie a použitie s LCD displejom a so všetkými digitálnymi ovládacími prvkami. Stačí nastaviť správne nastavenia a stlačiť štart. Funguje s väčšinou značiek dojčenskej výživy, len skontrolujte, aké nastavenie budete potrebovať pre zvolenú značku dojčenskej výživy.

Baby Brezza Formula Pro Mini - prístroj na prípravu dojčenského mlieka

akciaa baby brezza mini 

S Baby Brezza Formula Pro Mini je príprava fľaše hračkou! Formula Pro Mini je inovatívny spôsob, ako okamžite zmiešať, zohriať a vydať teplú fľašu s mliekom pre vaše dieťa behom pár sekúnd.

Len za 15 sekúnd dokáže vytvoriť dokonalé zloženie, ktoré Vám ušetrí až 30 minút denne, bez toho, aby ste museli ručne merať, ohrievať, pretrepávať alebo chladiť fľašu.

Presná doba ohrevu záleží na množstve a teplote vody. Jednoduché nastavenie a použitie s LCD displejom a so všetkými digitálnymi ovládacími prvkami. Stačí nastaviť správne nastavenia a stlačiť štart. Funguje s väčšinou značiek dojčenskej výživy, len skontrolujte, aké nastavenie budete potrebovať pre zvolenú značku dojčenskej výživy.

Prvý kompaktný stroj na automatickú a okamžitú prípravu mlieka do teplej fľaše. Stlačením tlačidla pripraví fľašku vášho dieťaťa od A po Z.

Automaticky dávkuje sušené mlieko a vodu a vydáva homogénnu zmes pri správnej teplote priamo do vašej fľaše. Je to kúzlo!

 

Baby Brezza Instant Formula Warmer - ohrievač vody

akciaaa baby brezza instant formula warmer 1

Baby Brezza Instant Warmer je revolučný spôsob, ako okamžite pripraviť teplú dojčenskú fľašu v 1 jednoduchom kroku. Okamžitý ohrievač vydáva teplú vodu na požiadanie a udržiava požadovanú teplotu vody celý deň a noc – takže je vždy pripravený, keď ju potrebujete. Už nie je potrebný tradičný ohrievač fliaš, kde musíte čakať 3-5 minút, kým sa fľaša zohreje – Stačí stlačiť páčku, aby ste do fľaše napustili teplú vodu a ste pripravení kŕmiť dieťa! Okamžitý ohrievač má 3 nastavenia teploty: telesná teplota, vyššia ako telesná teplota a izbová teplota. Navyše je bez BPA.

 • Revolučný spôsob, ako OKAMŽITE zahriať fľašu – Už žiadne čakanie 3-5 minút na zahriatie fľaše pomocou tradičného ohrievača
 • Vydáva teplú vodu na požiadanie 24/7 a udržuje teplú teplotu po celý deň a noc
 • Prispôsobenie pomocou 3 nastavení teploty: Telesná teplota, vyššia ako telesná teplota, izbová teplota, Jednoduché dávkovanie: Stačí stlačiť páčku
 • Vzduchotesná nádrž pojme 1,5 L vody na prípravu dennej výživy
 • Funguje so všetkými značkami a typmi fliaš
 • Bez BPA
 
Baby Brezza Safe + Smart - ohrievač fliaš
 
akciaaa baby brezza safe + smart
 

Ohrievač fliaš Baby Brezza Safe + Smart zohrieva bezpečne, rovnomerne a rýchlo nádoby na dojčenskú výživu, materské mlieko a detskú výživu.

Vlastnosti 2 režimov ohrevu:

Stabilný teplotný režim: Teplý vodný kúpeľ jemne
zahrieva mlieko na telesnú teplotu, zachováva nevyhnutné živiny nachádzajúce sa v materskom mlieku, ktoré sa môžu rozkladať pri vysokých teplotách.

Režim rýchleho ohrevu: Využitie pary na bezpečný, efektívny a rýchly ohrev mlieka.

 • Jednoduché rozmrazovanie: Bezpečné rozmrazovanie zmrazeného materského mlieka vo vreckách.
 • Ľahko použiteľný ovládací panel umožňuje nastavenie ohrievača, či už doň vložíte studené mlieko alebo mlieko izbovej teploty.
 • Aplikácia Baby Brezza vám umožňuje ovládať ohrievač z vášho smartfónu a upozorní vás, keď je fľaša pripravená.
 •  Funguje na všetky typy fliaš. Pamätajte, že fľaše vyrobené z rôznych materiálov a rôznej štruktúry sa ohrievajú rôznymi rýchlosťami. Ak je vaša fľaša príliš studená alebo príliš teplá, vyskúšajte vyššie alebo nižšie nastavenie. Pri ohrievaní vždy odstráňte odvzdušňovacie systémy. Fľaše so spodnými odvzdušňovacími systémami môžu pri ohrievaní vytekať.

Ohrievač fliaš sa dá nastaviť priamo z vášho smartfónu alebo tabletu. Stiahnite a nainštalujte si aplikáciu Baby Brezza Bottle Warmer, ktorá je k dispozícii v obchode s aplikáciami App Store a na Google Play. Na pripojenie k ohrievaču fliaš Safe + Smart Bottle Warmer sa na vašom mobilnom zariadení vyžaduje Bluetooth.

Baby Brezza Food Maker Deluxe - parný varič a mixér

akciaaa baby brezza food maker

V jednej miske môžete pripraviť až 3 šálky domácej detskej výživy. Urobí domácu detskú výživu už za 10 minút. Obsahuje 3 vrecká na opakované použitie a plniace lieviky na podávanie a skladovanie detskej výživy. Nádrž je plne prístupná pre jednoduché čistenie. Miska a nôž sú vhodné do umývačky riadu. Nádrž na vodu je odnímateľná. Perfektný spôsob prípravy ryže, cestovín, vajec, zeleniny a polievok.

Vlastnosti:

 • Do jednej misky pridajte až 3 šálky domácej detskej výživy a stlačením jediného tlačidla   budete mať za 10 minút vynikajúcu domácu detskú výživu.
 • Baby Brezza One Step Baby Food Maker Deluxe obsahuje 3 vrecká na jedno použitie a 3 plniace lieviky na podávanie a skladovanie detskej výživy. Obsahuje 12 kusov: 1 parný hrniec / mixér, 1 misku s 3 šálkami, 1 veko, 1 odnímateľnú nádrž na vodu, 3 vrecká na opakované použitie, 3 plniace lieviky a 1 brožúru / návod na kŕmenie
 • Jedinečná čepeľ vretena mixuje potraviny s presnosťou, aby sa zabezpečila perfektná konzistencia pre Vaše dieťa.
 • Food Maker je dodávaný s ovládacím panelom LCD, ktorý sa ľahko používa. Takže si môžete vybrať nastavenia a čas varenia, ktorý chcete.
 • Parná nádrž sa dá úplne otvoriť pre jednoduché čistenie.
 • Baby Brezza One Step Baby Food Maker je ocenený – a bol menovaný jedným z “Best Food Makers 2018” od Huffington Post, finalista pre 2018 Najlepší pomocník na kŕmenie v “What To Expect Awards“ a výrobca potravín od Baby Časopis pre materstvo.

Baby Brezza Bottle Washer Pro - umývačka fliaš

akciaaa baby brezza bottle washer pro 

Baby Brezza Bottle Washer Pro je revolučný spôsob automatického umývania, sterilizácie a sušenia fliaš, častí odsávačiek, pohárov a príslušenstva, takže už nikdy nebudete musieť použiť kefu na fľaše alebo stojan na sušenie.

Tento prvý stroj svojho druhu používa 20 vysokotlakových trysiek na dôkladné vyčistenie všetkých povrchov, potom pomocou prírodnej pary zabije 99,9 % choroboplodných zárodkov a následne vysuší horúcim vzduchom filtrovaným HEPA bez baktérií.

Stroj pojme až 4 fľaše, časti odsávačky, poháre a príslušenstvo prakticky všetkých značiek.

K dispozícii sú odnímateľné nádrže na čistú a špinavú vodu, takže ju môžete používať kdekoľvek bez špeciálnej inštalácie.

Na výber máte zo 6 režimov čistenia:

 • Umývanie-sterilizácia-sušenie
 • Umývanie-sušenie
 • Iba umývanie
 • Sterilizácia-sušenie
 • Iba sterilizácia
 • Iba sušenie

Prístroj má vstavané kolieska pre ľahké otáčanie. Je tiež ekologický a spotrebuje o 50 % menej vody ako pri ručnom umývaní. Funguje iba s tabletami umývacieho prostriedku Baby Brezza, ktoré sú bezpečné pre deti.

K umývačke máte v balení zdarma 60 kusové balenie umývacích tabliet Baby Brezza. BEZ BPA.

Baby Brezza Super Fast Sterilizer Dryer - sterilizátor

akciaaa baby brezza sterilizator

Urobte sterilizáciu a sušenie najrýchlejším so sušičkou Baby Brezza Super Fast Sterilizer Dryer.

Úplná sterilizácia a vysušenie fliaš, častí odsávačky a príslušenstva všetkých značiek vám zaberie len 10 minút ! Je to také rýchle, že nemusíte plánovať nič vopred.

Používa prirodzenú paru na zabitie 99,9 % mikróbov za 4 minúty, potom automaticky schne 6 minút – o 75 % rýchlejšie ako ktorákoľvek iná sterilizačná sušička.

Má jednoduchý systém ovládania pomocou tlačidiel máte na výber z 3 nastavení (sterilizovať a sušiť, iba sterilizovať, iba sušiť).

Môžete ho použiť aj ako odkladací stojan, pretože vo vnútri zostane všetko sterilné až 24 hodín.

Funkcia 4 v 1 (sterilizátor a sušička, len sterilizátor, len sušička, skladovací systém)

Sterilizuje a vysuší už za 10 minút !

 • Tento revolučný prístroj sterilizuje a následne suší fľaše, časti odsávačky a príslušenstvo tak rýchlo, že nie je potrebné žiadne plánovanie dopredu.

Zabíja 99,9 % choroboplodných zárodkov prírodnou parou

 • Prírodná para zabije 99,9 % choroboplodných zárodkov už za 4 minúty

Suší za 6 minút – o 75 % rýchlejšie ako iné sterilizačné sušičky

 • Položky zostanú vo vnútri sterilné až 24 hodín

Veľká kapacita

 • Pojme 6 fliaš, časti odsávačky, cumlíky, hryzátka, poháre a príslušenstvo od akejkoľvek značky

Jednoduché použitie

 • ovládanie jedným tlačidlom, vyberte si zo 4 funkcií stlačením jedného tlačidla: sterilizovať a vysušiť, len sterilizovať, len sušiť, úložný stojan

Obsahuje vstavanú odmerku pre ľahké plnenie, nerezovú vyhrievaciu platňu ktorá nehrdzavie, BEZ BPA.