BABYBJÖRN Lehátko Balance Soft Cotton Jersey - Yellow/Grey

Značka: BABYBJÖRN
Dostupnosť Skladom u dodávateľa (3-8 pracovných dní)
Kód: 36397
€199 –5 % €189
BABYBJÖRN Lehátko Balance Soft Cotton Jersey - Yellow/Grey
Značka: BABYBJÖRN
BABYBJÖRN Lehátko Balance Soft Cotton Jersey - Yellow/Grey
€199 –5 %

Popis produktu

Lehátko BabyBjörn Balance BLISS

Obľúbená klasika v mäkkom a modernom dizajne

Ležadlo je jedným z najmilovanejších produktov Babybjorn.První model bol uvedený k trhu v roku 1961 a od tej doby si milióny detí hrali v ležadlách, hojdali sa v nich a zaspávali v nich.Posledním prírastkom je ležadlo BabyBjörn Balance BLISS, ešte mäkšie a modernejšie verzie klasického lehátka.Díky použitia mäkkých a hebkých materiálov, oblých tvarov a ergonomického dizajnu, bolo docielené toho, že sa dieťatko cíti v lehátku ako v náruči mamičky alebo tatínka.Pohodlný pocit hneď od prvého dňa.

  • Mäkké textílie a pohodlný dizajn
  • hojdania rozvíjajúce rovnováhu a motorické schopnosti
  • Ergonomicky navrhnuté v spolupráci s pediatrami
  • Ideálna na odpočinok aj na hranie
  • Lehátko a sedátko v jednom
  • Testované a bezpečné

Mäkučký dizajn pre extra pohodlie - hebké materiály a oblé tvary dávajú spoločne s dizajnom, ktorý poskytuje tú správnu oporu, veľmi pohodlný pocit miminku.Bezpečnostní popruh je mäkko vypolstrovaný a bábätka sa ho radi držia.

Hojdanie, ktoré rozvíja motorické schopnosti a rovnováhu - bábätká milujú hojdania! Dieťatko sa veľmi rýchlo naučia, ako sa vďaka svojim vlastným pohybom môže v lehátku hojdať a rozvíja tak motorické schopnosti a rovnováhu tou najprirodzenejšou cestou.Lehátka BabyBjörn nefungujú na batérie, ale na pohyb.

Ergonomický dizajn pre správnu podporu hlavy a chrbta - keď si vyberiete lehátko BabyBjörn, môžete si byť istí tým, že Vaše bábätko dostane správnu oporu pre hlavičku a záda.Lehátko má presne strihané látkové sedadlo, ktoré prilieha k telu dieťaťa a rozkladá rovnomerne váhu bábätka. tým poskytuje dieťaťu potrebnú oporu, a je to obzvlášť dôležité pre najmenších dojčatá, ktorých svaly nie sú ešte plne vyvinuté.

Vhodné pre odpočinok i hranie - hravosť bábätka sa môže rýchlo zmeniť v ospalosť, ležadlo má rôzne pozície a môžete ľahko a ticho upraviť ležadlo z najvyššej pozície pre hranie do najnižšej pozície pre spánek.Střední pozícia je vhodná pre odpočinek.Lehátko môžete tiež zložiť úplne na plocho, čo je ideálne pre uskladnenie alebo pre prevoz.

Lehátko a sedátko v jednom - lehátko BabyBjörn balance Soft môžete používať ako ležadlo alebo pohodlné sedadlo, od narodenia (3,5 kg) do doby, než vie dieťa sedieť samo ho môžete používať ako ležadlo. Keď sa Vaše dieťa naučí chodiť a samostatne sedieť, môžete oddeľte látku s bezpečnostným popruhom a vytvoriť tak pohodlné sedadlo, ktoré môže dieťa používať zhruba do 2 rokov (13 kg).

Špecifikácia:

  • Vek: od narodenia do približne 2 rokov (3,5 kg-13 kg)
  • Materiál: 100% bavlna (použité látky sú testované a majú OKO-TEX Standard100, trieda 1 pre detské produkty, sú zaručene neškodné pre citlivú pokožku a nevyvolávajú žiadne alergie)

Hmotnosť:

  • hmotnosť: 2,1 kg


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: